Az RS3 fekvő, lépcsőzetes életciklusú szobakerékpár a kényelmet és a könnyű használatot ötvözi. Biztosítja azt a sima, csendes utazást és tartósságot, amelyet az első számú márkától elvár az edzőtermekben világszerte. A nyitott, átléphető kialakítás lehetővé teszi a könnyű be- és kiszállást. A dönthető ülés légáteresztő hálós szövet háttámlával rendelkezik a kényelmes utazás érdekében.
0%-os ajánlat
Most nagyobb beruházás esetén 0% önerővel vagy 0% THM-mel kínálunk finanszírozást,
Leírás
Az RS3 fekvő, lépcsőzetes életciklusú szobakerékpár a kényelmet és a könnyű használatot ötvözi. Biztosítja azt a sima, csendes utazást és tartósságot, amelyet az első számú márkától elvár az edzőtermekben világszerte. A nyitott, átléphető kialakítás lehetővé teszi a könnyű be- és kiszállást. A dönthető ülés légáteresztő hálós szövet háttámlával rendelkezik a kényelmes utazás érdekében.
Főbb jellemzők
- Kontakt pulzusmérő kézi érzékelők (vezeték nélküli pulzusmérő rendszer a konzolhoz mellékelve)
- Oldalra szerelt kormány és deluxe elülső segédkormány
- Fekvő ülés légáteresztő hálószövet háttámlával és 20 fokos mozgástartománnyal rendelkező dönthető funkcióval
Termék tulajdonságok
| Pedálok | Csúszásmentes, Önkiegyensúlyozó |
|---|---|
| Ellenállás | 20 ellenálási fokozat |
| Ülés | Deluxe párnázás és kárpitozás, Fekvő ülés hálós háttámlával és dönthető funkcióval |
| Kormány | Deluxe Dual Grip elülső segédfogantyú, Dual markolatú első kormány |
| Méretek (H x Sz x M) | 164 cm x 69 cm x 131 cm |
| Súly | 70 kg |
| Maximális felhasználói súly | 181 kg |
| Kompatibilitás | Android, Apple |

Értékelések
Még nincsenek értékelések.