0%-os ajánlat
Most nagyobb beruházás esetén 0% önerővel vagy 0% THM-mel kínálunk finanszírozást,
Leírás
Kényelmes és kellemes élmények bármilyen edzettségi szintű vendégeknek. Az Aspire Cardio modern, letisztult kialakítását olyan funkciók egészítik ki, amelyeket több mint 20 évnyi innovatív és megbízható eredményekre alapozunk.
KÉNYELMES HASZNÁLAT
A sportolni vágyók maximális kényelméről háttámla, deréktámasz és egy kézbe illő állítókar gondoskodik.
ZÖKKENŐMENTESEN ÉS AZONNAL HASZNÁLATBA VEHETŐ
A kerékpárt tudatosan úgy terveztük, hogy a sportolni vágyók az alacsony váznak köszönhetően („step-through” kialakítás) könnyedén fel- és le tudjanak szállni az eszközről. A széles pedálokon egyszerű, becsatolható pántokat helyeztünk el.
GENERÁTORALAPÚ HAJTÁSRENDSZER
Az ellenálló, 8 bordás poliészter ékszíjjal ellátott hajtásrendszer gondoskodik a sima, csendes működésről, és kevés karbantartást igényel.
Termék tulajdonságok
| Kijelző | 16 „vagy 24” intelligens érintőképernyős SE4 konzol; SL LED konzol |
|---|---|
| Ellenállás | 25 ellenállási fokozat |
| Ülés | 41 finomhangolt ülésfokozat |
| Pedálok | Wide Ride™ |
| Szín | Arctic Silver, Smooth Charcoal |
| Méretek (H x Sz x M) | 179 cm x 66 cm x 131 cm |
| Maximális felhasználói súly | 181 kg |
| Szállító kerekek | Igen |
| Hajtásrendszer | Generátor meghajtó rendszer 8 bordás poli-V szíjjal ellenállási rendszerrel |
| Telemetria | Igen |
| Saját áramellátású | Igen |
| Súly | 96 kg |
| Edzés típus | Kardió |

Értékelések
Még nincsenek értékelések.