Kezdőoldal / Termékek / Life Fitness / Kardió / Kerékpárok és teremkerékpárok / C3 Upright Lifecycle szobakerékpár
0%-os ajánlat
Most nagyobb beruházás esetén 0% önerővel vagy 0% THM-mel kínálunk finanszírozást,
Leírás
A C3 Upright Lifecycle szobakerékpár a precíz tervezést a részletekre való kivételes odafigyeléssel ötvözi. A kerékpár kontúros, függőleges üléspozíciója és a nagyméretű, párnázott ülés kényelmes utazást tesz lehetővé. Az önellátó C3 modell nem igényel kábelt vagy konnektort, így otthona bármely helyiségébe kiválóan alkalmas.
Főbb jellemzők
- Kontakt pulzusmérő kézi érzékelők (vezeték nélküli pulzusmérő rendszer a konzolhoz mellékelve)
- Ergonomikus kialakítású kormány luxus alkartámasszal. Versenystílus
- Önkiegyensúlyozó pedálok racsnis hevederekkel
Termék tulajdonságok
| Pedálok | Csúszásmentes, Döntött pedálok, Önkiegyensúlyozó, Továbbfejlesztett párnázás |
|---|---|
| Ellenállás | 20 ellenálási fokozat |
| Ülés | Deluxe párnázás és kárpitozás, Standard függőleges |
| Kormány | Standard versenystílusú |
| Méretek (H x Sz x M) | 115 cm x 69 cm x 143 cm |
| Súly | 54 kg |
| Maximális felhasználói súly | 181 kg |
| Edzés típus | Kardió |
| Felhasználás | Otthoni termék |
Life Fitness
Ajánlatkérés
Vásárlói értékelések
„C3 Upright Lifecycle szobakerékpár” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Kapcsolódó termékek
RS3 Lifecycle szobakerékpár
Az RS3 fekvő, lépcsőzetes életciklusú szobakerékpár a kényelmet és a könnyű használatot ötvözi. Biztosítja azt a sima, csendes utazást és tartósságot, amelyet az első számú márkától elvár az edzőtermekben világszerte. A nyitott, átléphető kialakítás lehetővé teszi a könnyű be- és kiszállást. A dönthető ülés légáteresztő hálós szövet háttámlával rendelkezik a kényelmes utazás érdekében.

Értékelések
Még nincsenek értékelések.