Kezdőoldal / Termékek / Life Fitness / Kardió / Kerékpárok és teremkerékpárok / RS1 Lifecycle szobakerékpár
0%-os ajánlat
Most nagyobb beruházás esetén 0% önerővel vagy 0% THM-mel kínálunk finanszírozást,
Leírás
Az RS1 fekvő, lépcsőzetes életciklusú szobakerékpár kihasználja azt a kutatást és innovációt, amely a Lifecycle kerékpárokat világszerte az edzőtermek első számú kerékpárjává teszi. Nyitott, lépcsős kialakítással rendelkezik a könnyű be- és kiszállás érdekében. Az RS1 kerékpár kényelmes és nyugodt, de hatékony otthoni edzési lehetőséget biztosít.
Főbb jellemzők
- Kontakt pulzusmérő kézi érzékelők (vezeték nélküli pulzusmérő rendszer a konzolhoz mellékelve)
- Oldalra szerelt kormány és egy deluxe első segédkormány
- Önkiegyensúlyozó pedálok racsnis hevederekkel
Termék tulajdonságok
| Pedálok | Csúszásmentes, Önkiegyensúlyozó |
|---|---|
| Ellenállás | 20 ellenálási fokozat |
| Ülés | Standard fekvő, Standard párnázás és kárpitozás |
| Kormány | Oldalra szerelt |
| Méretek (H x Sz x M) | 169 cm x 65 cm x 131 cm |
| Súly | 61 kg |
| Maximális felhasználói súly | 137 kg |
| Edzés típus | Kardió |
Life Fitness
Ajánlatkérés
Vásárlói értékelések
„RS1 Lifecycle szobakerékpár” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Kapcsolódó termékek
Integrity+ Lifecycle – klasszikus szobakerékpár
Bemutatkozik a Life Fitness következő generációs, megbízható kardiógépe: az Integrity+ Lifecycle® Upright Bike. A gép modern dizájnelemeivel vonzza a tekintetet, a konzolválaszték pedig tartalmazza a lenyűgöző Discover SE4 konzolt. Az élményszerű kardióedzéseket könnyen elérhető szórakoztató és népszerű fitness alkalmazások teszik még motiválóbbá.
RS3 Lifecycle szobakerékpár
Az RS3 fekvő, lépcsőzetes életciklusú szobakerékpár a kényelmet és a könnyű használatot ötvözi. Biztosítja azt a sima, csendes utazást és tartósságot, amelyet az első számú márkától elvár az edzőtermekben világszerte. A nyitott, átléphető kialakítás lehetővé teszi a könnyű be- és kiszállást. A dönthető ülés légáteresztő hálós szövet háttámlával rendelkezik a kényelmes utazás érdekében.

Értékelések
Még nincsenek értékelések.