Kezdőoldal / Termékek / Life Fitness / Kardió / Elliptikus trénerek / Symbio™ állítható elliptikus tréner
A Symbio Incline Elliptical egy biomechanikailag fejlett elliptikus mozgást és állítható emelkedést kínál, amelyek kombinációja természetes mozgást és az izomcsoportok célzott edzését biztosítja. Az on-demand, motiváló tartalmak tovább fokozzák az edzésélményt. Az elliptikus tréner használata még soha nem volt ilyen természetes érzésű.
0%-os ajánlat
Most nagyobb beruházás esetén 0% önerővel vagy 0% THM-mel kínálunk finanszírozást,
Leírás
A Symbio Incline Elliptical egy biomechanikailag fejlett elliptikus mozgást és állítható emelkedést kínál, amelyek kombinációja természetes mozgást és az izomcsoportok célzott edzését biztosítja. Az on-demand, motiváló tartalmak tovább fokozzák az edzésélményt. Az elliptikus tréner használata még soha nem volt ilyen természetes érzésű.
Termék tulajdonságok
| Kijelző | 24″ | 61 cm-es képernyő, 1080p HD, AIT technológia |
|---|---|
| Szín | Arctic Silver, Black Onyx, Diamond White, Smooth Charcoal, Titanium Storm |
| Emelkedés | 15 emelkedési fokozat |
| Ellenállás | 25 ellenállási fokozat |
| Szállító kerekek | Igen |
| Méretek (H x Sz x M) | 207 cm x 95 cm x 165 cm |
| Motor | Csendes motor |
| Pedálok | Szabadalmaztatott flexform pedálok |
| Kompatibilitás | ANT+, Apple® watch, Bluetooth® 5.0, NFC, RFID, Samsung Galaxy Watch®, WI-FI® |
| Maximális felhasználói súly | 181 kg |
| Súly | 292 kg |
| Garancia | 3 év |
| Edzés típus | Kardió |
Life Fitness
Ajánlatkérés
Vásárlói értékelések
„Symbio™ állítható elliptikus tréner” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Kapcsolódó termékek
Club series Cross trainer
A Life Fitness Club sorozat mögött több mint 20 évnyi megbízható működés, innováció és a világ különböző pontjain működő egészségmegőrző klubok visszajelzései állnak. Az új generációs Club Series+ cross trénerek most erősebbek és karcsúbbak, mint valaha – mindezt a jól megszokott strapabírás mellett.
E1 Cross trainer
Az E1 elliptikus crosstrainer alacsony hatású, teljes testet érő edzést kínál minden edzettségi szintű otthoni edző számára. A Life Fitness innovációjának és kutatásának évei egy hívogató elliptikus crosstrainert eredményeztek, amely ötvözi a sima és természetes mozgásokat kiemelkedő tartóssággal és rendkívül csendes működéssel.
E3 Cross trainer
A WhisperStride technológiával ellátott E3 elliptikus crosstrainer szinte hangtalan, és olyan funkciókkal rendelkezik, amelyek érdekessé és motiválóvá teszik az edzéseket. Ez egy elegáns, vonzó otthoni kardió lehetőség minden edzettségi szintű edző számára, akik alacsony hatású, teljes testedzést keresnek.
E5 Cross trainer
Az E5 állítható lépésű elliptikus tréner egy sokoldalú otthoni edzőgép a hatékony teljes test edzéséhez. A lépésszám egy gombnyomással 18"-ról 24"-re állítható, a multigrip fogantyúk pedig lehetővé teszik az edzők számára, hogy különböző izomcsoportokat dolgoztassanak fel. Az E5 Cross-Trainer sima és természetes tapintású ellipszis útja több éves biomechanikai kutatáson alapul.

Értékelések
Még nincsenek értékelések.