Kezdőoldal / Termékek / Life Fitness / Kardió / Elliptikus trénerek / Aspire Elliptikus Tréner
Egy letisztult, mindenre alkalmas elliptikus tréner, amely vonzó és hatékony edzést kínál minden edzettségi szintű felhasználónak. Az Aspire Elliptical a fejlett biomechanika és a tartósság szempontjait ötvözi, amelyekért a Life Fitness kardiógépei híresek.
0%-os ajánlat
Most nagyobb beruházás esetén 0% önerővel vagy 0% THM-mel kínálunk finanszírozást,
Leírás
Egy letisztult, mindenre alkalmas elliptikus tréner, amely vonzó és hatékony edzést kínál minden edzettségi szintű felhasználónak. Az Aspire Elliptical a fejlett biomechanika és a tartósság szempontjait ötvözi, amelyekért a Life Fitness kardiógépei híresek.
Termék tulajdonságok
| Telemetria | Igen |
|---|---|
| Hosszúság | 222 cm |
| Kijelző | 16″ intelligens érintőképernyős SE4 konzol; SL LED konzol |
| Méretek (H x Sz x M) | 217 cm × 75 cm × 163 cm |
| Pedálok | 38,1 cm |
| Maximális felhasználói súly | 181 kg |
| Szín | Arctic Silver, Smooth Charcoal |
| Lépéshossz | 46 cm |
| Ellenállás | 25 ellenállási fokozat |
| Csatlakozások | USB Port |
| Szállító kerekek | Igen |
| Saját áramellátású | Igen |
| Kontakt pulzusmérő | Igen |
| Edzés típus | Kardió |
Life Fitness
Ajánlatkérés
Vásárlói értékelések
„Aspire Elliptikus Tréner” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Kapcsolódó termékek
Club series Cross trainer
A Life Fitness Club sorozat mögött több mint 20 évnyi megbízható működés, innováció és a világ különböző pontjain működő egészségmegőrző klubok visszajelzései állnak. Az új generációs Club Series+ cross trénerek most erősebbek és karcsúbbak, mint valaha – mindezt a jól megszokott strapabírás mellett.
E1 Cross trainer
Az E1 elliptikus crosstrainer alacsony hatású, teljes testet érő edzést kínál minden edzettségi szintű otthoni edző számára. A Life Fitness innovációjának és kutatásának évei egy hívogató elliptikus crosstrainert eredményeztek, amely ötvözi a sima és természetes mozgásokat kiemelkedő tartóssággal és rendkívül csendes működéssel.
E3 Cross trainer
A WhisperStride technológiával ellátott E3 elliptikus crosstrainer szinte hangtalan, és olyan funkciókkal rendelkezik, amelyek érdekessé és motiválóvá teszik az edzéseket. Ez egy elegáns, vonzó otthoni kardió lehetőség minden edzettségi szintű edző számára, akik alacsony hatású, teljes testedzést keresnek.
E5 Cross trainer
Az E5 állítható lépésű elliptikus tréner egy sokoldalú otthoni edzőgép a hatékony teljes test edzéséhez. A lépésszám egy gombnyomással 18"-ról 24"-re állítható, a multigrip fogantyúk pedig lehetővé teszik az edzők számára, hogy különböző izomcsoportokat dolgoztassanak fel. Az E5 Cross-Trainer sima és természetes tapintású ellipszis útja több éves biomechanikai kutatáson alapul.
Symbio™ állítható elliptikus tréner
A Symbio Incline Elliptical egy biomechanikailag fejlett elliptikus mozgást és állítható emelkedést kínál, amelyek kombinációja természetes mozgást és az izomcsoportok célzott edzését biztosítja. Az on-demand, motiváló tartalmak tovább fokozzák az edzésélményt. Az elliptikus tréner használata még soha nem volt ilyen természetes érzésű.

Értékelések
Még nincsenek értékelések.