0%-os ajánlat
Most nagyobb beruházás esetén 0% önerővel vagy 0% THM-mel kínálunk finanszírozást,
Leírás
A T3 futópadot a forma és a funkció harmóniájára tervezték. Karcsú, esztétikus ívei bármely otthonhoz illenek. A T3 futópad letisztult választás minden otthoni felhasználó számára, ugyanakkor elég tartós ahhoz, hogy rengeteg megtett mérföldet kibírjon.
Főbb jellemzők
-
Érintéses pulzusmérő szenzorok és vezeték nélküli pulzusmérő rendszer
-
Két kivehető, mosogatógépben tisztítható pohártartó, valamint beépített okostelefon/tablet tartó, amely olvasóállványként is szolgál, a még nagyobb kényelemért
-
Megjegyzi az általad preferált séta-, kocogás- és futósebességeket, valamint három különböző dőlésszög-beállítást
-
A FlexDeck lengéscsillapító rendszer növeli a kényelmet, és akár 30%-kal csökkenti a térdre és ízületekre ható terhelést
Termék tulajdonságok
| Méretek (H x Sz x M) | 202 cm x 88 cm x 147 cm |
|---|---|
| Súly | 111 kg |
| Maximális felhasználói súly | 159 kg |
| Minimális sebesség | 0,8 km/h |
| Futófelület szélessége | 51 cm |
| Maximális sebesség | 19 km/h |
| Futófelület hossza | 153 cm |
| Motor | 3,0 LE (6,0 LE csúcsteljesítmény) egyenáramú motor MagnaDrive™ |
| Felhasználás | Otthoni termék |

Értékelések
Még nincsenek értékelések.