Kezdőoldal / Termékek / Life Fitness / Kardió / Futópadok / F3 összecsukható futópad
0%-os ajánlat
Most nagyobb beruházás esetén 0% önerővel vagy 0% THM-mel kínálunk finanszírozást,
Leírás
Az összecsukható F3 futópad nem áldozza fel a minőséget. Mindennel fel van szerelve, ami a Life Fitness futópadokat világszerte az első számú választássá teszi. A kiváló minőségű alkatrészek biztosítják, hogy otthoni fitneszberendezései évekig kibírják a kemény használatot. Az F3 futópad összecsukható, a helyére rögzül, és könnyen elrakható egy kényelmes tárolóhelyre.
Főbb jellemzők
- Kontakt pulzusmérő kézérzékelők és vezeték nélküli telemetriai pulzusmérő rendszer
- Megjegyzi a kívánt séta-, kocogás- és futási sebességet, valamint három különböző lejtési pozíciót
- A FlexDeck lengéscsillapító rendszer növeli a kényelmet, és akár 30%-kal csökkenti a térd és az ízületek terhelését
Termék tulajdonságok
| Minimális sebesség | 0,8 km/h |
|---|---|
| Maximális sebesség | 16 km/h |
| Méretek (H x Sz x M) | 200 cm x 88 cm x 149 cm |
| Súly | 120 kg |
| Maximális felhasználói súly | 159 kg |
| Futófelület hossza | 140 cm |
| Futófelület szélessége | 51 cm |
| Motor | 3,0 LE (6,0 LE csúcsteljesítmény) egyenáramú motor MagnaDrive™ |
| Felhasználás | Otthoni termék |
Life Fitness
Ajánlatkérés
Vásárlói értékelések
„F3 összecsukható futópad” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Kapcsolódó termékek
Aspire futópad
Egy letisztult, mindenre alkalmas futópad, amely mindent nyújt egy fitness létesítmény számára, hogy a különböző edzettségi szintű sportolók mindig visszatérjenek. Az Aspire Treadmill a Life Fitness fejlett biomechanikai hagyományaira építve nyújt páratlan edzésélményt, miközben ugyanazt a kiemelkedő megbízhatóságot kínálja, amelyről a Life Fitness kardiógépei híresek.
Symbio futópad
Az egyedi Adaptive Flex Deck®, a fejlett teljesítménymutatók és az Interactive Terrains segítik elő a Symbio Runner™ élményszerű, érzékszervi edzésélményét. A Smart Lighting™ 16 különböző színnel emeli a fitness létesítmény hangulatát, és az öt különböző anyagváltozat révén a testreszabás még soha nem volt ilyen egyszerű.
T5 futópad
A T5 futópad lehetővé teszi, hogy a FlexDeck Select rendszernek köszönhetően három különböző futófelület-keménységi beállításon edzeni. Az intuitív futópad felidézi a kívánt séta-, kocogási és futási sebességet, és lehetővé teszi, hogy több tucat más program közül válassz – mindezt egyetlen gombnyomással.

Értékelések
Még nincsenek értékelések.