A Life Fitness Olimpiai negatív fekvenyomó pad fröccsentett uretánból készült védőelemmel rendelkezik, amely csökkentett hangszintet eredményez, továbbá védi a rudat a kopástól, így mindig stabil és precíz edzésben lehet része. Az állítható térdpárnának köszönhetően a testalkattól függetlenül bárki számára használható. A Life Fitness prémium padok és keretek észrevétlenül integrálhatók a termékcsalád többi eleméhez, így a csúcsminőségű erőedző-berendezések ideális kiegészítőjeként használhatók.
0%-os ajánlat
Most nagyobb beruházás esetén 0% önerővel vagy 0% THM-mel kínálunk finanszírozást,
Leírás
A Life Fitness Olimpiai negatív fekvenyomó pad öntött poliuretán védő rögzítőrendszerrel rendelkezik, amely csökkenti a zajt és megóvja a rudat a kopástól, így stabil és precíz edzést tesz lehetővé.
Állítható térdpárnája biztosítja, hogy minden testmérethez kényelmesen igazodjon.
A Life Fitness prémium padjai és állványai zökkenőmentesen illeszkednek a teljes termékcsaládhoz, egy magas minőségű erősítő edzésre tervezett rendszer részeként.
Termék tulajdonságok
| Beállítási lehetőség | Rugós ülésállítás |
|---|---|
| Méretek (H x Sz x M) | 173 cm x 130 cm x 130 cm |
| Súly | 96 kg |
| Maximális edzési súly | 227 kg |
| Fejtámla mérete (H x Sz) | 25,4 cm x 22,8 cm |
| Háttámla mérete (H x Sz) | 27,9 cm x 81,3 cm |
| Edzés típus | Szabad súlyos edzés, Testépítés |
| Izomcsoport | Mell |

Értékelések
Még nincsenek értékelések.