A súlytárcsás combhajlító gépünket kifejezetten a hátsó mozgáslánc (posterior chain) fejlesztésére terveztük, hogy az atléták magabiztosan végezhessék a Nordic hamstring curl gyakorlatot. Az ellensúlyozott kialakítás a ráhelyezett súly alapján automatikusan állítja a nehézségi szintet – minél több a súly, annál nagyobb a segítség.
0%-os ajánlat
Most nagyobb beruházás esetén 0% önerővel vagy 0% THM-mel kínálunk finanszírozást,
Leírás
A Hammer Strength súlytárcsás combhajlító gép kifejezetten a hátsó mozgáslánc (posterior chain) fejlesztésére készült, ideális a Nordic hamstring curl gyakorlathoz. Az ellensúlyozott kialakítás automatikusan állítja a nehézségi szintet a ráhelyezett súly alapján – minél nagyobb a súly, annál nagyobb a segítség.
Egyetlen felsőtest-támasz állítás minden testmérethez illeszthető, biztosítva a stabil és biztonságos edzést. Egyszerű, hatékony eszköz, amely fejleszti a combhajlítók erejét, ellenállóképességét és dinamikus teljesítményét.
Termék tulajdonságok
| Méretek (H x Sz x M) | 196 cm x 136 cm x 147 cm |
|---|---|
| Súly | 159 kg |
| Kezdő ellenállás | 8 kg |
| Maximális terhelhetőség | 75 kg |
| Maximális felhasználói súly | 159 kg |
| Súlytároló karok | 2 |
| Edzés típus | Gépes edzés, Testépítés |
| Izomcsoport | Láb, farizom |
Ajánlatkérés
Vásárlói értékelések
Kapcsolódó termékek
Iso-Laterális széles fogású lehúzó gép
Izo-laterál mellkas / hát gép
A Hammer Strength Izo-laterál mellkas / hát gép megtestesíti alapítónk, Gary Jones filozófiáját: minden tolómozdulat mögött ott van egy húzás. Ez a kétfunkciós gép lehetővé teszi, hogy az edzés során zökkenőmentesen válts a mellkasnyomás és a lehúzás között, így célzottan erősítheted mind a toló-, mind a húzóizmokat.
A független, egyoldali mozgás biztosítja a mellkas és a hát kiegyensúlyozott fejlesztését, így minden sportoló edzésprogramjába és bármilyen edzőterem felszereltségébe tökéletesen illeszkedik.

Értékelések
Még nincsenek értékelések.