A Hammer Strength Ground Base® Multi-Squat kifejezetten olyan sportolók számára készült, akik az erejüket az alapoktól építik fel. Nyitott kialakítása természetes lábtartást biztosít, elősegíti a teljes test stabilizálását, és támogatja a hirtelen, kitörésszerű mozgásokat.
0%-os ajánlat
Most nagyobb beruházás esetén 0% önerővel vagy 0% THM-mel kínálunk finanszírozást,
Leírás
A Ground Base® Multi-Squat kifejezetten olyan sportolóknak készült, akik az erejüket az alapoktól építik fel. Nyitott kialakítása természetes lábtartást biztosít, elősegíti a teljes test stabilizálását, és támogatja a hirtelen, kitörésszerű mozgásokat.
Ez a sokoldalú eszköz tökéletes mind kétlábas, mind egyoldali alsótest-edzésekhez. Kiválóan használható guggolásokhoz és kitörésekhez, emellett egy speciális párna támogatja az egy lábon végzett gyakorlatokat. A döntött fogantyúk stabil fogást biztosítanak, elősegítve a felsőtest feszes tartását és az erő hatékony átadását.
Termék tulajdonságok
| Méretek (H x Sz x M) | 137 cm x 155 cm x 94 cm |
|---|---|
| Súly | 109 kg |
| Maximális terhelhetőség | 4 x 20 kg tárcsa (karonként) |
| Kezdő ellenállás | 20 kg |
| Súlytároló karok | 2 |
| Ajánlott tárcsák | 2 x 10 kg tárcsa, 4 x 20 kg tárcsa |
| Edzés típus | Gépes edzés, Testépítés |
| Izomcsoport | Láb, farizom |
Ajánlatkérés
Vásárlói értékelések
Kapcsolódó termékek
Izo-laterál lábhajlító gép
Izo-laterál mellkas / hát gép
A Hammer Strength Izo-laterál mellkas / hát gép megtestesíti alapítónk, Gary Jones filozófiáját: minden tolómozdulat mögött ott van egy húzás. Ez a kétfunkciós gép lehetővé teszi, hogy az edzés során zökkenőmentesen válts a mellkasnyomás és a lehúzás között, így célzottan erősítheted mind a toló-, mind a húzóizmokat.
A független, egyoldali mozgás biztosítja a mellkas és a hát kiegyensúlyozott fejlesztését, így minden sportoló edzésprogramjába és bármilyen edzőterem felszereltségébe tökéletesen illeszkedik.

Értékelések
Még nincsenek értékelések.